Діти – творці миру!

3 червня вихованці нашої літньої школи взяли участь у святі «Діти – творці миру», присвяченому Міжнародному дню захисту дітей. Проходив захід у міській Станції юних техніків. На дітей чекали різноманітні виставки моделей літаків, кораблів, військової техніки, малюнки, майстер-класи: «Чарівна квітка», «Квітка – символ миру», «Корабель моєї мрії», «Голуб миру» та ін.

«Мені сподобалися літаки, які створювали різні фігури пілотажу в повітрі», – ділиться враженнями Руслан Степанов (3Б). «А я керував кораблями!» – радо підкреслив Іван Собчук (1А), який вправно маневрував міні-яхтами в спеціальному басейні на території СЮТ.

За довгу і плідну співпрацю Станції юних техніків із нашою школою директора Бориса Набоку та весь колектив нагороджено подякою.

Діти – творці миру! Діти – творці миру! Діти – творці миру! Діти – творці миру!