«Барвінковий» старт канікул

Літо в школі? Канікули в класних кабінетах? Чи це цікаво? Авжеж!

Адже школа без уроків і домашніх завдань – це те, про що мріє кожен учень весь навчальний рік! І мрія здійснилась у нашому пришкільному таборі «Барвінок»!

Щоранку діти з усмішкою прибігали до школи за новими враженнями, яких цьогоріч було досить таки багато. Щоденні поїздки, екскурсії, ігрові заняття з англійської, змагання, конкурси, тренінги від пожежників і поліцейських, циркові дійства – все для дитячого відпочинку, розвитку і задоволення. Вчителі і адміністрація школи доклали всіх зусиль, аби дитячий відпочинок був цікавим і пізнавальним. Працівники шкільного кафе готували для дітей смачні і корисні сніданки й обіди. Крім того, це час, коли діти можуть насолоджуватись спілкуванням один з одним, дограти в усі ігри, в які не встигали дограти на перервах між уроками.

І от зміна табору завершується. Жодна дитина, яка відвідувала «Барвінок», не скаже Вам, що ці тижні даремно ходила до школи. Кожному загону є про що розказати вдома мамі і тату, є чим похвалитися дідусям і бабусям. Друзям з інших шкіл наші учні можуть показати фотографії кожного цікавого табірного дня – всі вони висвітлені на сайті нашої школи.

Оздоровлення і відпочинок пройшли на «ура»! Наш «Барвінок» вкотре став прекрасним місцем відпочинку для дітей!

Бажаємо чудового продовження літніх канікул!

Марина Лазовік

«Барвінковий» старт канікул «Барвінковий» старт канікул «Барвінковий» старт канікул «Барвінковий» старт канікул