Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Медіа школу завершено на «відмінно»!

Підійшла до завершення наша літня медіа школа. Діти поділились своїми враженнями за три тижні.

Софія Шаповалова, 5Б: «Коли я записалась до медіа школи, я думала, що корисного там буде не багато. Проте, вже наступного дня я зрозуміла, що навчання буде цікавим. Наші заняття проходили прямо на свіжому повітрі, ми вчилися брати інтерв’ю, знімали відеоблоги. Вражень було багато! Але потім ми пішли на студію «Ранкова кава» – і я була просто у захваті! Ми були на радіо, в студії «СBN», останній день присвятили походу в музей, де бачили старі друковані книги.

Мені дуже сподобалась медіа школа!»

Марія Іванова, 5Б: «Медіа табір – не такий, як всі інші! До нас приходили журналісти, які ділились власним досвідом; ведучі, яких ми розпитували про особливості роботи на телебаченні; ми спілкувались з редакторами газет; спостерігали, як відбувається верстка газет; вчились медіа грамотності у викладачів факультету філології та журналістики; зробили запис на міському радіо.

Одним з наших кураторів також був справжній журналіст – Василь Вікторович. Він домовлявся про зустрічі з цікавими людьми, які працюють у медіа сфері.

Це був чудовий досвід для мене та моїх друзів. Навіть якщо я не стану у майбутньому журналістом, медіа грамотність мені все одно стане у нагоді!»

Єлизавета Кравченко, 6А: «Не всі мої однолітки за початок літа дізнались стільки, скільки дізналась я! Сьогоднішній день був цікавим і трошки сумним, адже це був останній день медіа школи.

Ми працювали з Мариною Олександрівною і Василем Вікторовичем та щодня знайомились з людьми, які працюють у сфері журналістики.

Спостерігаючи за роботою журналістів, я дійшла висновку, що ця робота складна і водночас цікава. Журналіст повинен бути готовим працювати у будь-яку хвилину, його робочий день не нормований і людина, яка обирає цю професію, має любити свою роботу.

Я вступила до музичної академії в місті Києві, але наступного літа обов’язково приїду на канікулах і буду відвідувати «медіа кемп»!»

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+