Медіа школу завершено на «відмінно»!

Підійшла до завершення наша літня медіа школа. Діти поділились своїми враженнями за три тижні.

Софія Шаповалова, 5Б: «Коли я записалась до медіа школи, я думала, що корисного там буде не багато. Проте, вже наступного дня я зрозуміла, що навчання буде цікавим. Наші заняття проходили прямо на свіжому повітрі, ми вчилися брати інтерв’ю, знімали відеоблоги. Вражень було багато! Але потім ми пішли на студію «Ранкова кава» – і я була просто у захваті! Ми були на радіо, в студії «СBN», останній день присвятили походу в музей, де бачили старі друковані книги.

Мені дуже сподобалась медіа школа!»

Марія Іванова, 5Б: «Медіа табір – не такий, як всі інші! До нас приходили журналісти, які ділились власним досвідом; ведучі, яких ми розпитували про особливості роботи на телебаченні; ми спілкувались з редакторами газет; спостерігали, як відбувається верстка газет; вчились медіа грамотності у викладачів факультету філології та журналістики; зробили запис на міському радіо.

Одним з наших кураторів також був справжній журналіст – Василь Вікторович. Він домовлявся про зустрічі з цікавими людьми, які працюють у медіа сфері.

Це був чудовий досвід для мене та моїх друзів. Навіть якщо я не стану у майбутньому журналістом, медіа грамотність мені все одно стане у нагоді!»

Єлизавета Кравченко, 6А: «Не всі мої однолітки за початок літа дізнались стільки, скільки дізналась я! Сьогоднішній день був цікавим і трошки сумним, адже це був останній день медіа школи.

Ми працювали з Мариною Олександрівною і Василем Вікторовичем та щодня знайомились з людьми, які працюють у сфері журналістики.

Спостерігаючи за роботою журналістів, я дійшла висновку, що ця робота складна і водночас цікава. Журналіст повинен бути готовим працювати у будь-яку хвилину, його робочий день не нормований і людина, яка обирає цю професію, має любити свою роботу.

Я вступила до музичної академії в місті Києві, але наступного літа обов’язково приїду на канікулах і буду відвідувати «медіа кемп»!»