Незабутнє літо таборянУ період з 27 травня по 15 червня при школі діяв табір «Барвінок», який налічував 227 учнів 1-8 класів та складався з 7 загонів. Особливу увагу було приділено дітям пільгових категорій: дітям, позбавленим батьківського піклування, постраждалим в наслідок аварії на ЧАЕС, дітям з малозабезпечених сімей, сиротам, дітям з багатодітних сімей, дітям-інвалідам. Значна робота проводилася з талановитими та обдарованими учнями.

У таборі проходили спортивно-оздоровчі, культурологічні, краєзнавчі та екологічні заходи, ігри, різноманітні конкурси, туристичні походи до соснового бору, екскурсії в міські музеї, бібліотеки, театр та кінотеатр. Багато вихованців стали переможцями різних акцій, започаткованих міськими управліннями освіти, культури, молоді та спорту.

Було організовано якісне дворазове харчування дітей (сніданок та обід). У раціон харчування дітей входили овочі (з термічною обробкою), м'ясо, риба, фруктові соки.

Усім вихованцям сподобалися незабутні дні таборянського життя, проведені в колі своїх друзів.