Атестацію-2016 пройдено на «відмінно»! Атестацію-2016 пройдено на «відмінно»! Атестацію-2016 пройдено на «відмінно»! Атестацію-2016 пройдено на «відмінно»!

17 березня вчителі-атестанти захистилися гідно й успішно.

Тривав атестаційний період із 20 жовтня до 15 березня. За цей час наші педагоги провели чимало відкритих уроків, виховних заходів, напрацювали нові підходи до процесу навчання та самоосвітньої діяльності. Кожен учитель створив потужне електронне портфоліо, в якому зібрано кращі надбання педагога упродовж його роботи.

Для творчого і креативного педагога самоосвітня діяльність необхідна впродовж всієї педагогічної діяльності, – стверджують атестати, і для кожного має свої особливості:

Наталія Алішкевич, вчитель географії та історії, вища категоріяНаталія Алішкевич, вчитель географії та історії, вища категорія:

«Пошук інноваційних технологій, можливість самостійно визначити стратегічні напрямки навчального процесу, його науково-методичне забезпечення»

Атестацію-2016 пройдено на «відмінно»!Оксана Бойко, вчитель англійської мови, І категорія:

«Учительська імпровізація, мобільність, прагнення до досконалості в оволодінні знаннями зі свого предмета, вміння налагоджувати співпрацю з учнями»

Василь Левицький, вчитель української мови та літератури, ІІ категорія:Василь Левицький, вчитель української мови та літератури, ІІ категорія:

«Атестація – це процес критичного осмислення своєї попередньої діяльності та напрацювання форм, методів вдосконалення педагогічної майстерності»

c_200_150_16777215_00_images_certification_2016_atestatsija-2016-pohila-1.jpgТетяна Похила, вчитель початкових класів, ІІ категорія:

«Підвищення рівня професійного зростання, володіння методикою викладання навчальних предметів, поглиблення знань про віковий, психологічний розвиток учнів різних вікових груп, удосконалення рівня проведення уроків різних типів та структур»

Світлана Чиграй, вчитель початкових класів, І категоріяСвітлана Чиграй, вчитель початкових класів, І категорія:

«Складовими успіху для свого професійного розвитку вважаю: вдосконалення професійної майстерності щодо викладання навчальних предметів, збільшення досвіду проведення уроків різних видів і структур, підвищення рівня впровадження інтерактивних технологій в навчальний процес»