У мене є чудові домашні улюбленці! Я їх дуже люблю. Всі вони різні за звичками, характерами, поведінкою.

Детальніше...Детальніше...Я маю котика Мурасика. Він дуже гарний та кумедний. Полюбляє гратися і кусатися. А взагалі він - найкращий!!!


Крістіна Ломака, 6А

Кішка Тася, породи перс, живе у нас 7 років. Вона має «крутий характер» — виє, коли чує голосну музику, а на незнайомих гостей реагує агресивно, може ще й покусати.

Марина Журавльова, 9Б

Детальніше... Детальніше... Детальніше... Детальніше...

Детальніше...Домашній улюбленець Аліни Свистунової (1А клас).

 

 

 

Детальніше...Детальніше...Домашні улюбленці Тані Шевченко (1А клас) кішка і собака Оскар.

 

 

Детальніше...Домашній улюбленець Каті Кирилич (5 клас) папуга Кеша.

 

 

 

Детальніше...Детальніше...Домашні улюбленці Тані Єриненко (5 клас) кіт Стів та морська свинка Ася.

 

 

Моника (Мона) – британская короткошерстная. Своенравная, независимая, но все равно очень любимая. Поражает своим умением «вовремя» занять любимое кресло хозяйки. Любит полежать на тетрадях, стянуть с полки книгу, погрызть всё, что нельзя (кабель Интернета, зарядку для телефона, шнур компьютерной мышки).

Детальніше...Мій Самсон - ніжний, лагідний, дуже розумний, терплячий і вихований котик з величезними зеленими очима. Мабуть, як і всі тваринки, любить сидіти у господарів на руках і вдячно облизувати їм руки. Коли Самсону весело, він може підстрибувати, настовбурчувати шерсть, качатися по підлозі, і без упину ганяти по кімнатах, ганяючись навіть за сонячним променем.

Ірина Бігун, вчитель української мови та літератури

Детальніше... Уже 5 років у нашій сім’ї живе кішка Ляля. До нас вона, як подарунок знайомих, приїхали з Києва, де народилася.

Ляля - домашня улюблениця. Вона самостійна, врівноважена та дуже розумна. Любить стрибати на плечі, дряпати крісло та смакувати домашні квіти.

Антоніна Шелудько, педагог-організатор