Повідомляємо Вам про те, що 25 січня 2021 року завершуються посилені карантинні обмеження і учні можуть повернутися до навчання в приміщенні гімназії.

Навчання учнів 1-4, 9 класів проводитиметься у звичайному (очному) режимі, а учні 5-8 класів навчатимуться із застосуванням змішаної форми.

Детальнішу інформацію Ви можете отримати у розділі Дистанційне навчання та безпосередньо від класних керівників.

Разом із тим, наголошуємо, не забувати про карантинні обмеження, тому просимо дотримуватись всіх протиепідемічних заходів та турбуватися про здоров’я.

Також просимо ознайомитися зі зверненням управління освіти Міської ради міста Кропивницького.

Бажаємо успіхів учням.

Наш заклад може організовувати здобуття освіти за екстернатною формою (екстернат), сімейною (домашньою) формою та педагогічним патронажем відповідно до Положення про індивідуальну форму здобуття загальної середньої освіти (Наказ Міністерства освіти і науки України 12 січня 2016 року N 8 (у редакції наказу Міністерства освіти і науки України від 10 липня 2019 року N 955), зареєстровано в Міністерстві юстиції України 02 серпня 2019 р. за N 852/33823).

Детальніше...

Шановні батьки. Запрошуємо записати своїх дітей до профільних літніх шкіл, що діятимуть на базі закладів освіти міста.

Ви маєте право віддати свою дитину не лише до літньої школи «Чарівний світ мистецтв» на базі нашого закладу, а й до інших літніх шкіл міста.

Список профільних літніх шкіл та посилання для реєстрації знаходиться тут.

Шановні батьки! 27 березня 2019 р. о 18:00 відбудуться батьківські збори в 1-4 класах (актова зала).

28 березня 2019 р. о 18:00 відбудуться батьківські збори в 5-9 класах (актова зала).

Запрошуємо Вас взяти участь.