Наш мужній герой

22 вересня наш випускник, доброволець АТО Олександр Блиндул спілкувався з учнями середніх та старших класів. Боєць щиро поділився своєю історією життя. Зізнається, що почалося становлення особистості Олександра Блиндула тут: у рідній школі, в патріотично налаштованому колі (класний керівник Катерина Хомутовська). Після десяти років навчання в нашій школі він, разом із сім’єю, переїхав у Донецьк. А коли його місто почали окуповувати вороги, одразу став на захист Батьківщини. Спершу пішов добровольцем у батальйон «Донбас», потім переведений в «ОУН». А після став розвідником у 93-ій окремій механізованій бригаді. Надалі буде переводитися до 3-го полку спеціального призначення – і знову відправиться на фронт.

Ми закидали захисника Вітчизни десятками питань та побажань: з чого стріляєте, на чому їздите, а можна до вас поїхати? та інше.

«Моя табельна зброя: автомат, пістолет і гранатомет», «У розвідку відправляють пішки або їду танком чи БМП», «Наразі моя військова спеціальність – розвідник. У мої обов’язки входить виявляти ворожі позиції», – не встигає відповідати Олександр Блиндул.

Розповідав Олександр і про справжню дружбу, відданість, героїзм на фронті. «Хто на своїй шкурі відчув, що таке «русский мир», той «русского мира» не хоче, – підкреслює наш захисник. – Ми готові наступати, щоби звільнити всю Україну!».

Тож бажаємо здійснення мрій нашого старшого друга, справжнього Героя, і щоб наша дружба з Олександром захистила його на війні.

Наприкінці зустрічі ми зробили пам’ятні фото. А у «Візитаційній книзі» школи Олександр Блиндул записав: «З найкращими побажаннями від бійця 93 ОМБр. Дякую за гарний прийом та ставлення. Випускник 2000 року».

Маргарита Гребенкова, 5Б,
Василь Левицький, керівник Клубу журналістики,
фото Вікторії Сокуренко,7А

Наш мужній герой Наш мужній герой Наш мужній герой Наш мужній герой