Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

22 червня, в День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни, у 22-ій школі діти табору «Барвінок» вийшли на лінійку-реквієм.

На пам’ятну лінійку, присвячену 75-ій річниці початку німецько-нацистської навали на нашу країну, завітали представники Кіровоградської обласної організації ветеранів України Олексій Демченко та Сергій Катренко, працівники школи, мешканці Гірничого. «Відчувається, що в школі на високому рівні поставлена героїко-патріотичне виховання», – звернув увагу О. Демченко.

«Україна першою прийняла удари країн гітлерівського блоку, – пояснив  на початку заходу Борис Набока. – Мої батьки розповідали мені, що цього дня вже бомбили столицю нашої Батьківщини – Київ, інші міста України. Гітлерівські війська швидко наближалися до нашого міста».

Напередодні, 21 червня, діти табору «Барвінок» почули історії про звитягу та доторкнулися до бойових реліквій. Директор показав учням нагороди своєї родини. «Мої батько і мати – учасники війни, і тому в них багато орденів та медалей. Кожна бойова реліквія – як ікона для мене, – підкреслив він. – Дуже важливо пам’ятати історію прабатьків – так ми підтверджуватимемо право виборювати свободу, захищати рідну землю від будь-якого агресора. Якщо одне покоління пам’ятає і передає пам'ять наступному поколінню, тоді наша історія вічна. Пам’ятаймо, що ми – нащадки великого козацького роду. І сьогодні випускники нашої школи захищають Україну від агресора на сході України». Відтак пошукове гасло «Ніхто не забутий, ніщо не забутий» залишається актуальним донині, а сьогоднішня лінійка вкотре засвідчує патріотичні традиції нашої школи».

Після виконання державного гімну України до Пам’ятного знака воїнам-визволителям ми поклали квіти, зокрема і вирощені руками вихованців, в пам’ять про загиблих на фронтах найбільшої і найтрагічнішої війни в історії людства. Лінійки пам’яті завершилася хвилиною скорботи. Потім шановних гостей запросили глибше познайомитися з патріотично-виховною роботою школи, зокрема з нагородами, які ми отримали від державних інституцій та різних громадських організацій.

Василь Левицький,
фото: Людмила Осіпова, Марина Лазовік

Вивчаємо, пам’ятаємо, шануємо! Вивчаємо, пам’ятаємо, шануємо! Вивчаємо, пам’ятаємо, шануємо! Вивчаємо, пам’ятаємо, шануємо!

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+