Школа бринить українською піснею

Напередодні Покрови, Дня народження школи та з нагоди Дня захисника України ми привітали всіх музичним концертом! Адже, що може бути чарівнішим за українську пісню?

11 жовтня для учнів, учителів, гостей відбувся концерт, який організували та провели педагоги Марина Лазовік, Світлана Тунік та учні Данило Луцюк (9А), Лілія Бикова (9Б), Світлана Сьогіна (5А), Карина Білова (8Б), Катерина Ліхачова (6А), Поліна Ганіч (6А) та Ірина Андрюшкіна (6Б). Захід розпочався з виконання головної пісні нашої держави – Національного Гімну. Далі лунали пісні на слова Тараса Шевченка, який глибоко любив українську народну творчість, та авторські пісні у виконанні наших шкільних співаків.

Подарували феєрверк української пісні фольклорно-аматорський ансамбль «Гірничанка» у складі майстринь співочої творчості: Лідія Репетило, Любов Прудка, Лідія Репетило, Галина Піпа, Алла Рибальська, Валентина Фоменко, Віра Свіщинська, Галина Смірнова.

До речі, керівник ансамблю Лідія Репетило надзвичайно тісно споріднена з нашою школою. Її донька Тая пішла в 1968 році до 1-го класу в найперше приміщення школи на Гірничому. Власне, 10 з 11 дітей Лідії Григорівни вчилися в нашій школі.

Нехай у нашій школі невпинно звучить мелодія рідної пісні, поєднуючи різні покоління в одну дружню родину.

Маргарита Гребенкова,
фото: Маргарита Гребенкова, Павло Панін

Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею
Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею Школа бринить українською піснею