День Гідності та Свободи

21 листопада ми взяли участь в урочистій лінійці, присвячений Дню Гідності та Свободи.

Зала патріотичного виховання в рамках Свята тричі приймала учнів: 5-6 класів, 7-8 та 9-11. Директор Борис Набока нагадав нам про події Помаранчевої Революції та Революції Гідності. Ми ще раз вдивлялися в стенди, створені до 90-річчя нашої школи та присвячені патріотичності, духовності, історії держави. На лінійці перед нами майорів національний стяг. Разом із учителями Аллою Миколаївною Полунчуковою та Мариною Олександрівною Лазовік ми оздобили прапор України золотими літерами – і на ньому утворилися слова: «21 листопада – День Гідності та Свободи».

«Ми всі стали свідками історії нашої Батьківщини, відкритого відстоювання честі й справедливості на головному Майдані країні, – підкреслив під час зустрічі директор. – Тож далі справа за вами, дітьми: майбутнім України!».

Під час урочистої лінійки учнів, які взяли активну участь у концертній програмі До Дня Гідності та Свободи, нагородили грамотами: Іван Луцюк (7А), Тетяна Шевченко (7А), Валерія Грінько (7А), Володимир Кочетков (7Б), Тетяна Горяча (8А), Катерина Потривайло (8А), Марія Деревянко (8А), Крістіна Гончаренко (8Б), Карина Білова (8Б), Данило Луцюк (9А), Лілія Бикова (9Б), Кирило Деркач (9Б), Марія Сагура (9Б), Валерія Борисенко (9Б). Діти отримували грамоти, а у відповідь казали: «Служу народу України»!

Вважаю, наша Гідність і Свобода – це стати освіченими та культурними людьми, досягати успіхів та працювати на благо України, зростати в гармонії зі світом та фізично вдосконалюватися протягом життя.

Лілія Бикова, голова учнівського парламенту,
фото Ксенії Гайдаєнко, 6Б

День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи День Гідності та Свободи