Нас захищають професіонали

27 січня наш випускник 2008 року Андрій Галушко подякував школі за її патріотичну місію та запевнив, що Україна має почувати себе в безпеці.

Андрій пішов на фронт добровольцем, коли тільки-но перед Україною постала загроза. Тепер він – професійний солдат-десантник. При цьому дуже дякує школі: «Моя рідна школа виховала в мені дисципліну, організованість, характер, – зізнається Андрій. – Ці якості тепер життєво необхідні мені у повсякденній військовій службі».

В залі військово-патріотичного виховання школи Андрій відразу ж звернув увагу на почесну грамоту від військових, якою нагороджена наша школа в 2011 році за активну військово-патріотичну і волонтерську діяльність, виховання учнівської молоді в дусі любові до Батьківщини, спроможності стати на її захист та з нагоди Дня захисника Вітчизни.

Потім Андрій завітав до музею історії школи, пригадав свої шкільні роки. Його мати також училася в 22 школі – тож він знає про історію школи чимало.

«Хай учні та вчителі нашої школи працюють спокійно. Знайте, що ви під надійним захистом!», – запевнив захисник України Андрій Галушко.