Вклоняємося Небесній Сотні

20 лютого у залі патріотичного виховання проходила загальношкільна лінійка, присвячена Небесній Сотні.

Директор Борис Набока нагадав нам про події, які відбувалися в Україні три роки тому: «Український народ під час Революції Гідності повстав за правду, – підкреслив директор. – Історично склалося, що за свободу і гідність треба платити. І сотня наших громадян поклали свої життя за майбутнє України, за нас із вами! Тепер ми всі маємо бути на варті нашої Гідності».

Співорганізаторами шкільної лінійки виступили депутати учнівського парламенту. «Український народ зміг протистояти владі, – звернулася своїм виступом до учнівської громади голова самоврядування Лілія Бикова. – Завдання кожного з нас – робити життя в Україні кращим». Депутат учнівського парламенту Валерія Борисенко продекламувала авторський вірш про героїв Небесної Сотні.

Про ті буремні часи розповідають наші шкільні стенди в залі патріотичного виховання. На стінах розміщені фотографії шкільної патріотично-військової діяльності. Про неї більше можуть розказати учні-екскурсоводи.

Під час лінійки прозвучав лист-звернення до учнів від нашого випускника, колишнього бійця 3-го окремого полку спецпризнaчення, Народного Героя України Вадима Довгорука.

У пам'ять і честь Небесної Сотні ми всі разом виконали Гімн України та запалили свічку пам’яті.

Володимир Кочетков, 7Б,
фото Маргарити Гребенкової, 6Б

Вклоняємося Небесній Сотні Вклоняємося Небесній Сотні Вклоняємося Небесній Сотні Вклоняємося Небесній Сотні