Майбутні олімпійці

2 жовтня четвертокласники взяли участь у святі «Спорт для всіх». Змагання відбувалися в ошатній спортивній залі школи.

Почали олімпійське свято з традиційного привітання: «Сьогодні ти – спортсмен, а завтра – захисник Вітчизни!».

Пролунали перші акорди Олімпійського гімну – і змагання розпочалися! На свято завітали почесні гості: Наталія Дзюба, заступник міського голови; Сергій Колодяжний, начальник відділу фізичної культури на спорту; Микола Аношкін, голова міської громадської організації «Спорт для всіх», Юрій Жовтенко, директор дитячо-юнацької спортивної школи №1, Вікторія Жовтенко, майстер спорту; Єлизавета Жовтенко – студентка факультету фізичного виховання педуніверситету. Допомагали в проведенні заходу: учитель фізичної культури Людмила Осіпова, класні керівники: Алла Мала та Вікторія Лубцова.

Змагання почалися з вікторини, за яку кожен, хто давав правильну відповідь, отримував тематичний сувенір. Потім кожному з учасників подарували значки «Olympic day».

За результатами змагань Олімпійського дня перші місця отримали наступні учасники. Стрибки на скакалці: Ніколь Ковбасюк, Олександр Пасічний, Кирило Салов. Найвлучнішими з кидання кілець виявилися: Максим Поліщук, Данило Нароженко, Артем Чернов, Максим Прокопенко, Володимир Домасканов, Даниїл Неменов – серед хлопців, та Софія Смик, Ангеліна Маніта – серед дівчат. У дартс найближчими до цілі виявилися: Максим Резінкін та Софія Закорицька. Фрізбі: серед юнаків – Рафік Дерев’янко, серед дівчат – Аріанна Зав’язалова та Софія Смик. З кидання м’яча у кошик перемогла команда 4А класу.

«У нашій школі навчалися і виховувалися чемпіони обласних та всеукраїнських змагань, – зазначив на початку заходу директор, відомий рекордсмен з легкої атлетики Борис Набока. – Але у всіх нас є мрія – щоб наші вихованці стали чемпіонами Олімпійських ігор!».

Багато наших друзів відвідують секції з плавання, гімнастики, боротьби, боксу. Заняттям спортом потрібні, щоб тренувати м’язи, розвивати силу та й просто щоб мати красивий зовнішній вигляд. Звісно, спорт приносить користь для здоров’я. До того ж, це цікаві заняття.

Наталія Дзюба вручила школі м’ячі та спортивну літературу, разом зі спортсменами відвідала музей історії школи, познайомилася зі спортивними досягненнями учнів, експозицією «Олімпійського куточка».

Дякуємо за такий насичений Олімпійський день! На наступних змаганнях ми б хотіли побігати, ще пострибати, пограти в естафету…

Поліна Калюжна, Валерія Волонець, Аліна Якорева,
фото Іллі Форостяного, Максима Поліщука, Святослава Трофімова

Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці
Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці
Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці
Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці Майбутні олімпійці