15 листопада у нас був День найсильнішого учня школи.

Свято проходило напередодні Всесвітнього дня дитини, а також до Дня Гідності та Свободи. Кожен клас делегував на змагання найсильніших хлопців.

На свято завітав Микола Аношкін, представник Кіровоградського відділення Національного Олімпійського комітету України, голова міської громадської організації «Спорт для всіх».

«Хочу, щоб ваша сила, дорогі учні, знадобилася для здобуття перемог на змаганнях, – звернувся він до наших вихованців. – Але в разі необхідності ви маєте бути готові і до захисту нашого суспільства».

Директор школи Борис Набока у співдружності з відділенням НОК України делегував майбутнім переможцям призи: футболки з олімпійською символікою, брошури «Путівник олімпійця», олімпійські щоденники учнів, а також закликав дітей достойно підготуватися до майбутньої служби в лавах Збройних Сил України.

До суддівської колегії входили: учителі фізичної культури Богдан Зіненко та Олександр Забілястий; секретарем змагань була Карина Білова (9Б).

Перші місця з підтягування в висі: серед 2-х класів – Давид Голубєв (2А); серед 3-х – Вадим Григорієв (3Б); серед 4-х – Максим Прокопенко (4А); серед 5-х – Данило Кутовий (5А); серед 6-х – Олександр Фоменко (6Б), серед 7-х – Денис Теніченко (7А); серед 8-х – Богдан Шевченко (8Б); серед 9-х – Андрій Плахотнюк (9А).

Учні нашої школи займаються різними видами спорту: дзюдо, карате, бокс, спортивна гімнастика, футбол, страйкбол та ін. На запитання «Навіщо бути сильним?» мій друг Олександр Тимченко (4А) відповідає: «Щоб почувати себе здоровим а також в разі потреби можна було захистити свою сім’ю, свою Батьківщину».

Також можна переглянути презентацію за підсумками заходу.

Сергій Бабич, Данило Шереметьєв, 6Б
фото: Радіона Бурлакова, 3Б

 

Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично
Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично Стверджуватися духовно і фізично