8 січня, на 68-у річницю визволення міста Кіровограда від німецько-фашистських загарбників, колектив двадцять другої школи запросив до своїх стін воїнів-визволителів Кіровограда, міського голову, представників громадських організацій та широку громадськість.

На шкільному майдані біля Пам’ятного знака почесних гостей зустрічали учні, педагоги, жителі селища Гірничого. Вшановуючи полеглих у боях, ветерани разом з учнями поклали квіти до Пам’ятного знака, над яким поруч із Прапором України майорів прапор Великої Перемоги.

На порозі школи символічно пригостили ветеранів різдвяною піснею та хлібиною, а у просторій вітальні — «живим» коридором вчителів та їх учнів. Шановних гостей запросили до шкільного музею «Визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників», де на них чекала екскурсія від учнів-пошуковців, краєзнавців, літературні та музичні привітання, а також святкові подарунки.

У виступах міського голови Олександра Саінсуса, голови міської організації Ветеранів України Віталія Вієвського звучали слова подяки ветеранам за їх вічний подвиг та учням школи за те, що вони зберігають пам’ять про Перемогу.

«Під час визволення міста Кіровограда загинуло близько 34 тисяч солдат, партизан і підпільників, – підкреслила ветеран Надія Петрівна Майданюк. – Великий внесок у визволення Кіровограда зробили партизани і підпільники».

Від імені Кіровоградської міської ради та від себе особисто міський голова подякував педагогічному колективу за організацію теплої зустрічі з ветеранами в одному з найкращих шкільних музеїв України.

Ми упевнені, що безсмертний подвиг воїнів-визволителів завжди знаходитиме вдячний відгук у серцях прийдешніх поколінь. Слава воїнам-визволителям – захисникам рідної землі.

Вітаємо воїнів-визволителів Кіровограда! Вітаємо воїнів-визволителів Кіровограда! Вітаємо воїнів-визволителів Кіровограда! Вітаємо воїнів-визволителів Кіровограда!