Цих днів не померкне славаЦих днів не померкне славаЦих днів не померкне слава28 жовтня – знаменна подія для українського народу. Цього дня в 1944 році були звільнені від фашистських загарбників землі України. З нагоди 69-ї річниці визволення України старшокласники нашої школи разом зі своїми класними керівниками Світланою Алєксандровою та Наталею Рябухою взяли участь у мітингу-реквіємі та урочистому покладанні квітів до Вічного вогню на Меморіалі Слави на Фортечних валах.

Вшанування пам’яті радянських воїнів, учасників підпільного та партизанського руху, турбота та опіка про ветеранів Великої Вітчизняної війни та фронтовиків – це частина заходів, в яких школярі постійно беруть участь, долучившись до обласної акції «Зірка пам’яті». Діти розуміють, що поважати захисників Вітчизни, пам’ятати про подвиг кожного, хто наближав Перемогу – їх святий обов’язок. Тож, вклонімося великим тим рокам!