c_200_150_16777215_00_images_old_news-2013_2013-12_zsu_prapor-0.jpg

6 грудня, у День збройних сил України, в спортивній залі школі проходили спортивно-розважальні змагання.

Організаторами заходу були видатні спортсмени міста: Микола Аношкін (директор міського центру «Спорт для всіх»), Вадим Бебко (фахівець відділу фізичної культури та спорту Кіровоградської міської ради), В’ячеслав Соломєєв (підполковник ВДВ, військовий керівник школи 1988–2008 рр.), Юрій Симоненко (директор Дитячо-юнацької спортивної школи №1), методисти спортивних шкіл – Яна Куценко, Вікторія Жовтенко, Наталя Тимір, Євгеній Янков.

Діти залюбки грали в шашки, дуйбол, дартс, кидали м’яча, стрибали на скакалці, виконували різноманітні фізкультурні вправи. На завершення всіх об’єднала весела естафета, на якій учні підтвердили свою спритність, швидкість та згуртованість. А переможцям конкурсів – було вручено дипломи.

Спорт у школі – для всіх Спорт у школі – для всіх Спорт у школі – для всіх Спорт у школі – для всіх