8 січня на честь 70-річчя визволення Кіровограда від німецько-фашистських загарбників в актовій залі школи громаді селища Гірничого подаровано святковий концерт (творчий керівник Ніна Міщан).

Розпочався він символічно – з вальсу, виконаного молодим поколінням – учнями 9Б класу Наталією Куцевол та Олександром Тіхоновим. Продовжили захід піснями: «Вставай, страна огромная…», «Землянка», «Катюша» та іншими.

«Я хочу, щоб зрозуміли: в нас ця війна ще є, – підкреслив під час заходу директор школи Борис Набока. – Пам'ять про ті страшні часи має лишитися в наших серцях». Не забувають про воєнні події учні-пошуковці, волонтери. Зі словами вдячності виступив заслужений геолог селища Гірничого Віктор Гвоздєв: «Когда я недавно тяжело заболел, кировоградцы перелили мне около двадцати литров крови. Поэтому я связан с Кировоградом кровно, за что пожизненно всем благодарен».

Хвилиною мовчання ми згадали всіх тих, кого вже серед нас немає, хто поклав життя за наше теперішнє. І стоїть у почесній варті пам'ять про всіх тих, хто поліг у смертельній борні за волю. А дослідження Великої Вітчизняної війни продовжуються вже нашими вихованцями.

Концерт на День визволення Концерт на День визволення Концерт на День визволення Концерт на День визволення