Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Першого жовтня на прохання педколективу та учнів до школи завітали член ради громадської організації Спілка об’єднаних війною жінок Лора Панасюк та заступника командира ІІІ окремого полку спецпризначення по роботі з особовим складом майор Андрій Неживий.

«Конечно, началась война не с языкового вопроса», – слушно підкреслив майор на початку зустрічі, продовживши далі російською. Зізнається, що за останні півроку найбільше його вразили дві речі: заклики великої частини населення Росії за введення військ в Україну – з одного боку, та колосальна волонтерська допомога громадян України своїй армії – з нашого.

«Нет ничего страшнее, чем, когда 20-летние жены хоронят своих мужей, родители – своих сыновей. Поэтому я обращаюсь к вам, дорогие дети: берегите своих мам и пап! – звернулася до старшокласників Лора Панасюк. – У вас такой возраст, когда формируется гражданская позиция – поэтому желаю чувствовать ответственность за свою страну».

Протягом вересня учні нашої школи активно проявляли свою громадянську позицію, роблячи внески у підтримку української армії, зокрема створювали сотні листів для військовослужбовців, які обороняють цілісність та суверенність України. «Я никогда не думал, что эти письма и рисунки детские настолько важные для солдат», – згадує зі свого досвіду Андрій Неживий. – Если б вы видели, как эти рисунки расхватывали!». Відтак символічно, що наприкінці зустрічі всі листи, зібрані впродовж попереднього місяця, вручили героєві АТО, який принагідно передасть їх у руки українським бійцям.

Почесні гості подарували школі ікону з зображенням Кирила і Мефодія – покровителів знань, а ми, в свою чергу, запросили до музейної зали познайомитися з історією школи та справами, які робить учнівський та педагогічний колективи для українських військовослужбовців.

Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+