Першого жовтня на прохання педколективу та учнів до школи завітали член ради громадської організації Спілка об’єднаних війною жінок Лора Панасюк та заступника командира ІІІ окремого полку спецпризначення по роботі з особовим складом майор Андрій Неживий.

«Конечно, началась война не с языкового вопроса», – слушно підкреслив майор на початку зустрічі, продовживши далі російською. Зізнається, що за останні півроку найбільше його вразили дві речі: заклики великої частини населення Росії за введення військ в Україну – з одного боку, та колосальна волонтерська допомога громадян України своїй армії – з нашого.

«Нет ничего страшнее, чем, когда 20-летние жены хоронят своих мужей, родители – своих сыновей. Поэтому я обращаюсь к вам, дорогие дети: берегите своих мам и пап! – звернулася до старшокласників Лора Панасюк. – У вас такой возраст, когда формируется гражданская позиция – поэтому желаю чувствовать ответственность за свою страну».

Протягом вересня учні нашої школи активно проявляли свою громадянську позицію, роблячи внески у підтримку української армії, зокрема створювали сотні листів для військовослужбовців, які обороняють цілісність та суверенність України. «Я никогда не думал, что эти письма и рисунки детские настолько важные для солдат», – згадує зі свого досвіду Андрій Неживий. – Если б вы видели, как эти рисунки расхватывали!». Відтак символічно, що наприкінці зустрічі всі листи, зібрані впродовж попереднього місяця, вручили героєві АТО, який принагідно передасть їх у руки українським бійцям.

Почесні гості подарували школі ікону з зображенням Кирила і Мефодія – покровителів знань, а ми, в свою чергу, запросили до музейної зали познайомитися з історією школи та справами, які робить учнівський та педагогічний колективи для українських військовослужбовців.

Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО Зустріч із героєм АТО