Ми в’яжемо сітку для солдатів у зоні АТО. Як випаде сніг, то вона прикриватиме бронетехніку і самих воїнів – щоб солдати захищалися, щоб повернулися до нас непошкодженими і здоровими. Нас навчила робити цю сітку вчитель обслуговуючої праці Тетяна Антонівна Степанова.

Крім того, учні 8А класу принесли речі та їжу для солдат. Так Діана Панченко принесла мед, печиво, шкарпетки. Кожен приносить те, що може згодитися нашим воїнам. Сьогодні наш клас закуповує медикаменти.

Загалом учні нашої школи приносять шапки, рукавички, шкарпетки, продукти харчування. Організували процес збору члени нашого батьківського комітету і водночас волонтери громадської організації «Серце матері» Ірина Шаповалова та Антоніна Чигирин.

Єлизавета Чепель, Діана Панченко,
фото Олександра Данільченка, Дмитра Мельниченка, 8А

Ми в’яжемо маскувальну сітку Ми в’яжемо маскувальну сітку Ми в’яжемо маскувальну сітку Ми в’яжемо маскувальну сітку