19 грудня в актовій залі школи відбувся концерт, присвячений воїнам АТО, який зібрав учнів із шостого по десятий клас.

Пісенна програма «Все це моє – це моя Україна» розпочалася з вшанування пам’яті загиблих в АТО. Для гостей та школярів прозвучали пісні в виконанні дитячого хору: «Мир вам, люди» та «Боже єдиний, Великий…», Марина Хорхордіна (7А) виконала пісню «Еvanesсense» «My immortal». Продовжила концерт Єлизавета Титенко (6Б) фортепіанною п’єсою Олександра Білаша «Роздум». Карина Бєлова (6Б) заспівала «Ой піду я до млина», Світлана Баркова (6А) – «Чобітки». Завершився концерт піснями легендарною композицією «Повертайся живим!» та колективним виконанням відомої пісні «Україна».

«Перемагає та армія, яку підтримує родина та школа», – підкреслив директор, в минулому десантник, Борис Стефанович. Він від імені всієї школи подякував гостям – десантникам кіровоградського 3-го окремого полку спеціального призначення, який визнано найкращим в Україні. Сьогодні ми зустрілися з його представниками. Це лейтенант медичної служби Дмитро Ковалик, який на собі виносив ранених та загиблих із поля бою; молодший сержант Євген Біктіміров, котрий брав участь у боях за місто Слав’янськ; старший солдат Сергій Михайленко – один із захисників Донецького аеропорту; старший солдат Максим Криницький, що брав участь у штурмі Іловайська. А найближче ми познайомилися з підполковником, заступником командира полку кіровоградського спецназу, депутатом Верховної Ради І, ІІ, ІІІ та ІV скликань Миколою Поровським.

Члени батьківського комітету Антоніна Чигирин та Ірина Шаповалова зініціювали збір для наших військових подарунків: листівок, малюнків, теплих речей, їжі та багато іншого. Під час урочистої програми кіровоградським спецназівцям подаровано високоточний бінокль для пильного контролю та захисту наших земель і спеціальне спорядження. Для них та для всіх, хто захищає нашу Батьківщину, зала довго скандувала «Слава героям!» і «Дякуємо!» та бажала нашим захисникам повертатися неушкодженими та з перемогою.

Анастасія Старченко, 8А,
фото Олександра Данільченка

Подяка та підтримка воїнам АТО Подяка та підтримка воїнам АТО Подяка та підтримка воїнам АТО Подяка та підтримка воїнам АТО