12 січня в обласній бібліотеці імені Олександра Бойченка відбувся благодійний концерт за участю випускниці нашої школи Марії Моренко та керівника клубу журналістики Василя Левицького.

Захід організований громадською організацією «Пробудження» на підтримку пораненому солдату та приурочено 71-й річниці визволення Кіровограда від німецько-нацистських окупантів. У програмі виступали відомі барди: Андрій Гардашніков, Андрій Шульга, Максим Кушнір. Порадувала чудовою грою на гітарі та виконанням пісень Маша Моренко. Василь Левицький представив кінохроніку визволення Кіровограда від німецько-нацистських загарбників та розповів про часи гітлерівської окупації України. Після завершення виступів гості переглянули фільм кіровоградського режесера Вітольда Лунтовського «Вернуться», в якому зображено військові події, які розгорталися в нашому краї 1943-го року.

«Повертайся живим!» – на завершення побажала в пісні Марія Моренко кожному нашому військовому. По завершенні концерту зібрані кошти були передані особисто батькові пораненого бійця: Сергія Проніна. Двадцятирічний юнак біля Рубіжного Луганської області потрапив під обстріл – і одержав вогнепальне сліпе проникне поранення черепа і головного мозку. «Уявляєте, цей хлопець – віком такий, як я... – стримує сльози Марія. – І моє покоління зараз захищає Україну! Але ми віримо, що невдовзі настане такий бажаний і довгоочікуваний мир».

Концерт на допомогу бійцеві АТО Концерт на допомогу бійцеві АТО Концерт на допомогу бійцеві АТО Концерт на допомогу бійцеві АТО