Нам поезію Альма шепотілаНам поезію Альма шепотіла16 березня у 8А класі відбулася презентація книги кримських і кіровоградських авторів «Шепіт Альми».

Гості-письменники Артем Луценко та Сергій Цигульський розповіли про історію створення видання та почитали поезії всіх її авторів: Кирила Поліщука, Ольги Левіної, Ельвіри Маладжанової, Олени Горобець, Леоніда Дашевського. Продекламували також вірші зі збірки «До барикад!», яка була певною мірою предтечею нинішньої книги – котра доводить, що між кримськими та кіровоградськими людьми є спільна мова розуміння – поетична.

У дружній атмосфері спілкування з письменниками продовжилося і після уроку: і про творчі здобутки авторів книги, і про формулу хорошого вірша, і щодо нинішньої ситуації в країні. Ставили питання Ксенія Горнар (яка також пише вірші), Дмитро Кузман та інші.

Хоч у нас зараз іде війна, і частину України захопила Російська Федерація, ми вважаємо, що Крим – це наша українська земля. Так учениця Єлизавета Безай підкреслила: «Я вважаю, що ця зустріч розбурхує в нас патріота, розкриває очі на ситуацію в країні. Дякуємо гостям!».

Маргарита Гребенкова, 4Б,
фото Дмитро Мельниченко, 8А