Свято Знань та Незалежності

Цьогорічний День першого дзвоника був присвячений 24-річниці Незалежності України та 90-річчю нашої школи. На свято завітали багато друзів, зокрема випускник нашої школи 1949 року Вадим Смотренко, Валерій Попов (учився в 1959-1961 р.), Іван Бабірад (1979 року випуску), Алла Доброконна (1989), Євгеній Безуглий (1992), Ірина Голуб (1998), Олена Зайцева (2001)…

Хвилиною мовчання вшанували всіх учнів та друзів школи, яких уже з нами немає.

24 випускники привітали Україну з Днем Незалежності, промарширувавши під національними стягами святковою лінійкою. А над шкільним майданом майорів прапор школи.

Наш випускник, меценат, депутат міської ради Андрій Кролевець привітав усіх зі святом, нагородив почесними грамотами відмінників навчання й медалями переможців різноманітних спортивних змагань. Також він подарував ваучер на підключення школи до мережі Інтернет.

Цього ювілейного року кожен першокласник отримав ексклюзивний щоденник, який буде не лише збирати високі оцінки, а й поширювати цінну інформацію, вміщену на його сторінках.

Школу нагороджено срібною медаллю лауреата ІІ премії «Вдячність, Визнання, Надія» за примноження славних традицій українського народу та в зв’язку з 90-річчям від дня заснування школи. Академією педагогічних наук наш педколектив нагороджено грамотою за активну участь у Національних проектах, неодноразові перемоги в Міжнародних конкурсах шкільних медіа, розвиток учнівського самоврядування й творчі здобутки в громадянському вихованні молоді.

Під час урочистої лінійки генерал-майор Володимир Зуєв від імені Кіровоградської обласної організації ветеранів передав школі пам’ятну книгу, яка розповідає про окупацію та звільнення міста Кіровограда від гітлерівської навали.

Спілка учасників бойових дій та ветеранів військової служби міста Кіровограда подарувала нам ювілейну медаль «40 років окремого полку спеціального призначення» за активну військово-патріотичну та волонтерську діяльність, виховання учнівської молоді в дусі любові до Батьківщини, спроможності стати на її захист та з нагоди Дня захисника Вітчизни. Кіровоградська міська організація ветеранів України вручила пам’ятна медаль «Вічна слава героям, які полягли в боях за свободу і незалежність нашої Батьківщини».

Загальнонаціональний проект нагородив нашу школу своєю медаллю «Флагмани освіти і науки України» за вагомий внесок у розвиток освіти та підростаючого покоління.

Директор Борис Набока побажав головним дійовим особам свята – учням – успіхів у навчанні, успіхів у зростанні. Протягом ювілейного року у школі реалізуватиметься безліч цікавих проектів, пов’язаних із мистецтвом, культурою, спортом, громадським життям. Тож попереду – життя, наповнене користю й позитивом!

Одинадцятикласники зізнаються, що найбільше побоюються англійської в ЗНО, проте планують значно покращити свої знання в цьому навчальному році. Бажаємо здійснення учнівських мрій та щасливого начального року всім!

Свято Знань та Незалежності Свято Знань та Незалежності Свято Знань та Незалежності Свято Знань та Незалежності