Змагаємось перемагати

Олімпійський тиждень завітав до нашої школи різноманітними змаганнями. Учні 5-7 класів вишукувалися козацькими колонами на шкільному майдані. Директор школи назвав нас козаками, бо ми будемо продовжувати славні українські традиції і будемо брати участь у конкурсі «Зірниця». Відчуваю, буде бій запеклий. На майдані вишикувалися вчителі фізкультури та найкращі спортсмени школи – члени суддівської колегії. Змагання відбувалися згідно положення за умов дотримання правил техніки безпеки. Відчуваю бурхливість емоцій. Мої друзі брали участь у підтягуванні: Богдан Босько, Богдан Шевченко і я.

От відбуваються змагання з розкладання намету. Я нервую. Ми встановили його за 58 секунд. Скоро будемо бігти з автоматом. Чекаю. Боюся впасти під час естафети. Щойно пробіг. Переводжу дихання. Зі мною бігли Данило Кучеренко, Данило Охотніков, Карина Ламанова та Анна Андріяшевська. Зараз буде конкурс-естафета. Наші дівчата вболівають за однокласників. Вони зараз будуть бігти.

На підсумковій лінійці оголошують результати: ми зайняли 5-те місце. Я не розчарувався, бо головне – не перемога, а участь!

На шостому місці 5Б (класний керівник Ольга Руденко), V місце – 6Б (класний керівник Світлана Алєксандрова), ІV – 7А (класний керівник Ольга Голік), ІІІ – 5А (класний керівник Наталя Рябуха), ІІ – 7Б (класний керівник Галина Вященко), І – 6А (класний керівник Оксана Бойко).

Побільше таких змагань!

В естафеті першими були 7Б, встановлення намету – 6Б, розпалювання вогнища – 7Б, смуга перешкод – 6А, згинання рук в упорі лежачи – 7Б (дівчата), підтягування – 6А (хлопці), згинання рук більше 100 разів виконала Руслана Павлюк, підтягування на рівних руках найкращий результат показали Михайло Стах (6А), Назар Плохотнюк (5Б).

Павло Панін, 6Б,
фото Данила Охотнікова та Катерини Тищенко, 6Б

Змагаємось перемагати Змагаємось перемагати Змагаємось перемагати Змагаємось перемагати