Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Коледж – це престижно та перспективно!

1 жовтня ми побували в Кіровоградському машинобудівному коледжі. Нас тепло зустріли: колишня випускниця нашої школи, а нині викладач комп’ютерних систем та мереж, – Вікторія Бонк та заступник директора з навчально-виховної роботи – Олександр Вівсяний. Спершу, разом з директором коледжу Миколою Сторожуком, ми сфотографувалися біля пам’ятника Віктора Григоровича – видатного славіста, який там викладав. Потім для нас провели екскурсію в музеї історії коледжу. Із неї ми довідалися, що з 1870 року цей навчальний заклад був земським реальним училищем. Ми побачили портрети й фотографії відомих учених, які працювали свого часу в стінах нинішнього коледжу.

Як виявилося, брат директора нашої школи також закінчив цей навчальний заклад та став інженером на авіаційному заводі імені Антонова. Завдяки такій потужній освіті багато випускників коледжу стали професіоналами своєї справи.

Після цього ми завітали до актової зали, яка колись була церковним приміщенням, побували в навчальних кабінетах, оснащених сучасними технологіями, наприклад, верстатами з числовим програмним керуванням.

Студенти коледжу мають дуже різнопланове дозвілля. У них є потужна база: спортивна зала, комп’ютерні класи і т.д.

А найбільше нас вразила атмосфера, яка поєднує давні традиції освіти та сучасні технології навчання.

Багато хто з нас виявив бажання взяти участь в роботі літньої школи, яка дасть нам можливість ще раз осмислити свої майбутні професійні вподобання.

Лілія Бикова, 8Б,
фото Романа Альошина, 8А

Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно!
Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно! Коледж – це престижно та перспективно!

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+