Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Екскурсія до пожежно-технічної виставки-музею, що розташована у Головному управлінні ДСНС у м. Кіровограді – захід, від якого у дітей залишаються не лише спогади, а й багато нових знань.

6 жовтня учні 6-х класів зі своїми класними керівниками Світланою Алєксандровою та Оксаною Бойко завітали до музею.

Експозиція виставки розміщена в трьох залах, кожен із яких має своє призначення з логічно впорядкованим розташуванням експонатів. Учні, ніби за допомогою міфічної машини часу, одразу потрапили до Єлисаветграда часів його заснування. Тут вони познайомилися з найпростішими, або й навіть примітивними з погляду сучасної людини, засобами гасіння пожежі та пожежно-технічним обладнанням. Діти побачили справжній пожежний обоз у мініатюрі та найвеличніше досягнення тодішньої інженерної думки – перший пожежний автомобіль, що прийшов йому на зміну.

Найбільшою принадою історичного залу є унікальна діарама «Пожежа Єлисаветграда 1834 року», яка завдяки надзвичайному реалістичному ефекту дозволяє на власні очі побачити одну з восьми найбільших пожеж за 100 років, коли місто згоріло вщент. Наступним кроком для нас стало знайомство із сучасними видами протипожежного обладнання та принципом їх дії, а також зразками бойового одягу рятувальників. Попереду на учнів чекала зала профілактики з дещо незвичайними експонатами, кожен із яких має свою сумну історію. Ці мовчазні свідки трагедії, що сталася десь і колись, говорять набагато більше за будь-які промови з застереженнями та настановами.

Такий принцип наочності, підкріплений влучними коментарями фахівця-екскурсовода Оксани Мачак, мали велику силу впливу на нашу свідомість. Ми запам’ятаємо візит до музею, змістовну екскурсію та цікаву мандрівку крізь час і простір.

Учні 6-х класів

Мандрівка крізь час і простір Мандрівка крізь час і простір Мандрівка крізь час і простір Мандрівка крізь час і простір

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+