Свято на 90-річний ювілей школи

17 жовтня гірничани святкували 90-річний ювілей школи. Діти називають Гірниче молодіжним осередком міста і зазначають, що саме в таких маленьких привабливих куточках країни зростають визначні в майбутньому люди. У центрі Гірничого – ошатна школа, де молоде покоління розвивається і фізично, і морально.

«Школа на Гірничому – з самого початку його заснування, – наголосив на урочистому відкритті свята директор Борис Набока. – Вона супроводжувала зростання нашого мікрорайону, збагачуючи його новими ідеями, цікавими справами й лідерами. Хай розвивається кожна дитина нашої школи, облаштовується Гірниче і процвітає в мирі і злагоді Ненька-Україна!».

Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк звернувся до громади з побажаннями миру та блага і прочитав молитву на добро.

Депутат міської ради Андрій Кролевець від імені громадської ради та від себе особисто привітав свою рідну школу зі святом та побажав усім козацького здоров’я, мирного життя та плідної роботи.

До привітального слова долучилися народний депутат України Костянтин Яриніч, депутат обласної ради Андрій Райкович.

Потім на всіх чекали ярмаркові несподіванки, різноманітні виступи. Наймолодша учасниця Юлія Колісніченко продекламувала вірш про рідний край, Мар’яна Козина заспівала пісню «Україна-Мати». Естафету підхопив хореографічний колектив «Florens», який виконав індійський танок. Лауреат всеукраїнських конкурсів Марина Хорхордіна як завжди чудово виконала жартівливу пісеньку «Ой мамо, люблю Гриця...». Продовжив музичні виступи ансамбль ветеранів праці «Гірничанка». Із поетичним словом звернулася до громади член Національної спілки письменників України Антоніна Корінь. Вона не тільки прочитала свій вірш, в якому повідала про нашу чарівну місцину, де зливаються Інгул та Сугоклея, а й запросила всіх до участі в колективній поетичній збірці «Тепло Холодної гори». Порадував усіх жартами про наше Гірниче виступ команди КВК педагогічного університету «Принцеси».

Як я пересвідчилася, мешканці дуже люблять свій мікрорайон, діти мріють про басейн, майданчики для катання на роликах і скейтбордах, прагнуть створити побільше екологічних куточків краси. Ми жадаємо об’єднатися навколо моральних та духовних цінностей, які продукує наша рідна школа.

Анастасія Смеюха,
фото: Єлизавета Чепель, 9 клас

Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи