Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Свято на 90-річний ювілей школи

17 жовтня гірничани святкували 90-річний ювілей школи. Діти називають Гірниче молодіжним осередком міста і зазначають, що саме в таких маленьких привабливих куточках країни зростають визначні в майбутньому люди. У центрі Гірничого – ошатна школа, де молоде покоління розвивається і фізично, і морально.

«Школа на Гірничому – з самого початку його заснування, – наголосив на урочистому відкритті свята директор Борис Набока. – Вона супроводжувала зростання нашого мікрорайону, збагачуючи його новими ідеями, цікавими справами й лідерами. Хай розвивається кожна дитина нашої школи, облаштовується Гірниче і процвітає в мирі і злагоді Ненька-Україна!».

Єпископ Кіровоградський та Голованівський Марк звернувся до громади з побажаннями миру та блага і прочитав молитву на добро.

Депутат міської ради Андрій Кролевець від імені громадської ради та від себе особисто привітав свою рідну школу зі святом та побажав усім козацького здоров’я, мирного життя та плідної роботи.

До привітального слова долучилися народний депутат України Костянтин Яриніч, депутат обласної ради Андрій Райкович.

Потім на всіх чекали ярмаркові несподіванки, різноманітні виступи. Наймолодша учасниця Юлія Колісніченко продекламувала вірш про рідний край, Мар’яна Козина заспівала пісню «Україна-Мати». Естафету підхопив хореографічний колектив «Florens», який виконав індійський танок. Лауреат всеукраїнських конкурсів Марина Хорхордіна як завжди чудово виконала жартівливу пісеньку «Ой мамо, люблю Гриця...». Продовжив музичні виступи ансамбль ветеранів праці «Гірничанка». Із поетичним словом звернулася до громади член Національної спілки письменників України Антоніна Корінь. Вона не тільки прочитала свій вірш, в якому повідала про нашу чарівну місцину, де зливаються Інгул та Сугоклея, а й запросила всіх до участі в колективній поетичній збірці «Тепло Холодної гори». Порадував усіх жартами про наше Гірниче виступ команди КВК педагогічного університету «Принцеси».

Як я пересвідчилася, мешканці дуже люблять свій мікрорайон, діти мріють про басейн, майданчики для катання на роликах і скейтбордах, прагнуть створити побільше екологічних куточків краси. Ми жадаємо об’єднатися навколо моральних та духовних цінностей, які продукує наша рідна школа.

Анастасія Смеюха,
фото: Єлизавета Чепель, 9 клас

Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи
Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи
Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи Свято на 90-річний ювілей школи

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+