Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Канікули – час для самоосвіти!

21 жовтня, під час осінніх канікул, шкільна громада провела освітнє дозвілля в обласному краєзнавчому музеї.

На початку нас сердечно привітала директор музею Наталія Агапєєва. Вона розповіла історію цієї будівлі – пам’ятки архітектури початку ХХ століття. Споруджено її на замовлення місцевого купця Барського. Після революції тут був міський відділ народної освіти, а згодом – краєзнавчий музей. «Нині це музей європейського рівня», – підкреслила пані Наталя.

Під час екскурсії ми занурилися у далеке минуле нашого краю, у дослідженні якого активну участь узяли місцеві археологи, історики, студенти-пошуковці. Однією з сенсацій всеукраїнського, та й світового рівня, стала знахідка поблизу села Небилівки Новоархангельского району – найбільше з відомих трипільське поселення та стародавній храм, що є наймасштабнішою спорудою даної археологічної культури.

Освітяни ще раз мали змогу роздивитися унікальний кіммерійський казан, сарматську зброю, скіфські жіночі прикраси та багато іншого.

А в наступних залах на нас чекали не менш захопливі речі.

Також ми переглянули виставку, присвячену сучасній російсько-українській війні. На світлинах – і солдати, і волонтери, і пересічні люди. До речі, наша школа відпочатку активно підтримує наших військових: і морально, і матеріально, систематично проводячи зустрічі з захисниками України, регулярно збираючи для фронту продукти, медикаменти, кошти.

На завершення педагогічний колектив нашої школи залишив відгук у музейній книзі відвідування: «Висловлюємо подяку за змістовну, яскраву екскурсію! Сьогодні ми ніби потрапили в минуле, відчули дух часу. Дбайливо зібрані вами експонати ще раз доводять, що ми маємо право пишатися попередніми поколіннями – українцями, які були великими майстрами, відважними воїнами, талановитими архітекторами… Кожна експозиція музею – цінна, кожна захоплює і радує око. Пам'ять і шана творцям історії, подяка тим, хто її зберігає!».

Ірина Бігун,
заступник директора, вчитель української філології

Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти!
Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти!
Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти! Канікули – час для самоосвіти!

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+