Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

В нашому музеї – виставкова прем’єра!

11 листопада у нашій школи проходила виставка моделей військової техніки часів Другої світової війни. 

Організували її на прохання директора Бориса Набоки учасники клубу «Історико-технічного стендового моделювання»: Дмитро Лаврінчук (викладач Кіровоградської льотної академії Національного авіаційного університету), Сергій Дігтяр (заступник голови клубу «ІТСМ»), Сергій Сєдов (секретар клубу) та Микола Михайлюк (почесний член клубу).

На виставці, яка діяла в музеї історії школи, були представлені макети танків, літаків, воєнних машин, діарами військових баталій, а також корабель Британського імперського флоту XVIII ст. «Вікторія».

Конструктор клубу Сергій Сєдов розповів і показав, з чого роблять моделі: «У хід ідуть різні інструменти: медичні голки, марля, брезент, дротики, палички від морозива – словом, все, що завгодно. Головне – щоб працювала голова і руки!».

А директор школи Борис Набока прокоментував для нас, що побачені зразки техніки ілюструють необхідність застосування знань із фізики, математики, креслення. «Водночас відзначив, що не тільки сучасна техніка перемагає ворога. На фронті важливо бути перш за все патріотом. Але для того, щоб стати справжнім патріотом, потрібно знати історію становлення державності», – підкреслив він.

На виставці були зразки радянської, німецької, англійської, американської, італійської, французької техніки. Цікавою була і панорама битви під Києвом.

Ми впізнали точну копію «Катюші», оригінал якої стоїть при виїзді з Кіровограда. Її творцем є наш земляк Георгій Лангемак. Це дуже цікавий експонат, оскільки «Катюша» відіграла важливу роль у ході війни.

Найбільше вразив мене корабель «Вікторія». На ньому було дуже гарно відтворено деталі, прилаштовано 104 гармати. Автор створював її протягом 4 років.

Бездоганно були зроблені зразки важкої техніки. Виставка нагадала нам історію війни, показала, якою технікою воювали наші предки за свою Батьківщину.

Також школі передано матеріали радянської та німецької кінохроніки часів визволення Кіровограда. І тепер ми зможемо порівняти побачені на виставці моделі зі справжніми танками, військовими машинами тощо. Так у нашому музеї історії школи відбувся справжня виставкова прем’єра!

Олександр Коваленко,
фото Олега Музиченка, 9Б

В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра!
В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра! В нашому музеї – виставкова прем’єра!

 

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+