21 листопада, в День Гідності та Свободи, в музейній залі школи ми разом із батьками урочисто відкрили Школу майбутнього першокласника-2015.

Розпочався захід з ушанування свічею пам’яті борців за свободу нашої Батьківщини. На зустрічі з батьками виступили директор Борис Набока, заступник Поліна Драч, шкільний бібліотекар Зінаїда Скляренко (яка організувала тематичну виставку), а також представники інших служб школи, від яких батьки отримали компетентні поради психолога, медичної сестри.

Серед запрошених було багато учнів, випускників школи минулих років. Батьки підкреслили, що й надалі будуть сприяти духовному і матеріальному розвиткові школи, цінувати й примножувати наші традиції.

Для слухачів школи майбутнього першокласника та їхніх батьків класні керівники Лілія Клименко та Людмила Пасічна пропонують розмаїття форм навчання та виховання. Адміністрація школи запрошує дітей до Центру вивчення іноземних мов.

Наступні заняття будуть проведені згідно програм, які розміщені на шкільному сайті.

Школа майбутнього громадянина Школа майбутнього громадянина Школа майбутнього громадянина