Мажона Хупенія (випуск 11-го класу – 2015)Тетяна Вахрушева (випуск 9-го класу – 2013)3 грудня до рідної школи завітали наші учениці Мажона Хупенія (випуск 11-го класу – 2015) та Тетяна Вахрушева (випуск 9-го класу – 2013). Вони розказали нам про себе та пригадали роки навчання в школі.

Де ви продовжуєте навчання?

Мажона: Я – майбутня тележурналістка, диктор, ведуча телепрограм. Навчаюся зараз на першому курсі в Київському національному університеті культури і мистецтв.

Тетяна: Здобуваю освіту юриста в Кіровоградському кооперативному коледжі економіки і права імені Сая. Після чотирьох років планую продовжити навчання в Києві.

Якою ви бачите свою майбутню професію?

Мажона: Моя ціль – бути ведучою розважальних програм. До речі, я вже брала участь у декількох подібних проектах.

Тетяна: Я вже відчула себе в ролі арт-директора салону краси. Тепер пробую зреалізувати себе в галузі законодавства. Мені не подобається, як діють наші закони, – тому хочу навести порядок у своєму суспільстві!

Яка соціальна роль ваших професій?

Мажона: Люди, дивлячись на телеведучих, вчаться красиво виглядати, грамотно говорити. Тому функція мого напрямку діяльності – культурницька.

Тетяна: Я намагатимуся налагодити стосунки між депутатами і народом. Моїми завданнями є забезпечити виконання законодавства у комунальному господарстві.

Що вам дало навчання в школі?

Мажона: Школа допомогла мені відкрити свої таланти. Я брала участь і вигравала в таких заходах, як «Міс-школа», «Творча молодь креативного міста», часто писала журналістські матеріали до шкільної газети «Alma mater»…

Тетяна: Школа підказала, що мені треба в житті. Звичайно, можна було вчитися краще – тепер змушена наздоганяти втрачене…

Бажаємо нашим майбутнім телеведучій та юристові втілити свої мрії в життя і й надалі гордо нести кредо нашої школи: «Навчатись. Благодіяти. Стверджувати»!