У рамках Місячника морально-правового виховання депутати учнівського парламенту Марина Хорхордіна, Мирослава Плахотнюк та Анна Бабірад провели декілька цікавих бесід та захопливих п’ятихвилинок.

9 грудня у 4А відбувся урок «Права та обов’язки дитини», на якому учні більше зрозуміли свої обов’язки та права у суспільстві, зокрема розглянули право на освіту, дозвілля та працю, закріпивши все це виготовленням новорічних гірлянд – тим самим показавши, що це є працею, яка налаштована на організацію дитячого дозвілля та підкріплена новими знаннями і навичками.

З 7 по 10 грудня – депутати провели анкетування учнів 4-х, 8-х, 9А та 10 класів на тему: «Виявлення конфліктності учнів та їх права у суспільстві». Підсумки анкетування доволі втішні, вони показали, що більшість учнів не є конфліктними дітьми – вони вміють правильно сприймати ситуації, адекватно на них реагувати та розуміти свої обов’язки.

Дякую за активність та віддачу дівчатам та учасникам!

Анна Войцеховська,
педагог-організатор