«Alma mater» читають поляки

15 грудня в Дипломатичній академії України на зустрічі з президентом Польщі презентовано нашу газету «Alma mater».

Керівник Клубу журналістики Василь Левицький від імені школи подарував голові Товариства польських журналістів імені Кароля ШимановськогоВіталію Плінському – нашу газету. А представникові Спілки поляків в Україні Вікторії Радік від школи передали на згадку прикрасу в вигляді української національної квітки.

В основному на зустрічі були присутні гості з Польщі, члени польських діаспор із Київської, Черкаської, Львівської, Полтавської, Одеської та інших областей, а також польські та українські журналісти.

На початку заходу ми заспівали українські та польські колядки («Добрий вечір тобі…», «Bóg się rodzi, moc truchleje») та, звісно, Гімн Польщі.

Президент сусідньої країни Анджей Дуда розповів, що метою візиту в Україну є зміцнення стосунків двох дружніх держав, допомога Україні, підтримка польської діаспори та побажав всьому українському та польським народам напередодні новорічних та різдвяних свят родинного затишку, благополуччя та миру. «Приємно, що поляки відчувають підтримку України, – підкреслив Анджей Дуда. – Відтак і українці завжди можуть розраховувати на підтримку Польщі».

По закінченні офіційної частини на запрошених чекало коротке спілкування з А. Дудою та святковий фуршет.

Переконана, що подібні зустрічі сприятимуть зміцненню та розвиткові дружніх стосунків України та Польщі.

Ірина Костенко, заступник голови
Асоціації польських журналістів імені Кароля Шимановського

«Alma mater» читають поляки «Alma mater» читають поляки «Alma mater» читають поляки «Alma mater» читають поляки