13 квітня учні нашої школи взяли участь у міських змаганнях «Спорт для всіх».

Гостями та організаторами змагань були представники спортивної гордості міста: директор ДЮСШ №1 Юрій Симоненко, директор міського центру Фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Микола Аношкін, методист ДЮСШ №3 Євгеній Янков, методист ДЮСШ №3 Вікторія Жовтенко, фахівець відділу фізичної культури та спорту Вадим Бебко, методист ДЮСШ №1 Яна Куценко та вчитель фізичної культури школи Людмила Осіпова.

Весело і здорово учні початкових класів грали у: дартс (кидання дротиків на влучність), дуйбол (гра на розвиток легень, дихальної системи загалом), стрибки на скакалці, шашки та настільний хокей. У кожній грі діти відкривали свої переваги, а от найбільш емоційно сприймався настільний хокей, адже в ньому поєднуються і координація рухів, і насолода від мисленнєвої активності.

Багато хто казав, що залюбки пограв би ще. Звісно, така можливість у дітей буде, адже спортивні ігри приносять і фізичну користь здоров’ю, і моральне задоволення. Переможців нагороджено дипломами та спортивними журналами, а також відзначено кращих у конкурсі малюнків до «Євро-2012».

Cпорт для всіх Cпорт для всіх Cпорт для всіх Cпорт для всіх
Cпорт для всіх Cпорт для всіх