22 грудня депутати учнівського парламенту разом із радником Анною Войцеховською відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

Ми на практиці розвивали в собі такі важливі якості, як: толерантність, милосердя, вдосконалювали волонтерські навички.

«За час перебування в Центрі у мене склалися дуже теплі стосунки з його вихованцями», – зізнається волонтерка Марина Хорхордіна (8А).

Ми познайомилися і здружилися з дітьми, у процесі розвивальних ігор: ліплення із солоного тіста, вироблення новорічних прикрас, малювання – намагалися зрозуміти їх проблеми.

Олександр Рябченко, 9А

Депутати учнівського парламенту – дітям-інвалідам Депутати учнівського парламенту – дітям-інвалідам Депутати учнівського парламенту – дітям-інвалідам Депутати учнівського парламенту – дітям-інвалідам