22 грудня активні учасники Клубу журналістики (Маргарита Гребенкова (5Б), Анастасія Савченко (6А), Павло Панін (6Б), Анна Варакута (7Б), Аліна Литвинова та Анжеліка Леоновець (10 клас) записали власну радіопрограму в обласній філії Національної телекомпанії України.

Таким чином учні, які протягом цього навчального року, найактивніше працювали над створенням журналістських матеріалів для шкільної газети «Alma mater» та сайту школи, фотографували, а також писали літературні твори, вперше практикувалися як радіожурналісти та стали співтворцями однієї з провідних програм обласного радіо.

Крім того, учням пропонувалося відчути себе в ролі телеведучих однієї з найретинговіших програм каналу «Кіровоград» – «Радіомайдан». Діти брали один в одного короткі інтерв’ю – їхній дебют було знято на відео, збережено в архіві телекомпанії та подаровано авторам для вільного відтворення.

Ефір програми «Це моя Україна» слухайте наступної середи: 30 грудня 2015 року о 20:05 на хвилі обласного радіо «Скіфія-Центр» (106,7 FM).

Василь Левицький, керівник Клубу,
журналіст обласної філії Національної телекомпанії України

Клуб журналістики записав свою радіопрограму Клуб журналістики записав свою радіопрограму Клуб журналістики записав свою радіопрограму Клуб журналістики записав свою радіопрограму