Святкуємо, маланкуємо, щедруємо

13 січня, напередодні «старого» Нового року, до нас із маланкуванням завітали музики.

Спершу святкову атмосферу дітям подарував ансамбль «Гірничанка» (художній керівник – Лідія Репетило). Потім замаланкував фольклорно-аматорський ансамбль «Горицвіт» (художній керівник Ніна Міщан).

Артисти так запально співали і пританцьовували, що діти не вгавали від веселощів та оплесків. Багато пісень ми вивчали на уроках музики: «Добрий вечір тобі, пане господарю…», «Щедрик, щедрик, щедрівочка», «І вся Україна щедрує» – тому залюбки приспівували разом із артистами.

Олександр Рябченко,
фото Анни Варакути, 7Б

Святкуємо, маланкуємо, щедруємо Святкуємо, маланкуємо, щедруємо Святкуємо, маланкуємо, щедруємо Святкуємо, маланкуємо, щедруємо