Зустрічаймо ювілейну газету!

Зустрічайте ювілейний випуск нашої газети «Alma mater».

Нагадуємо, що саме 20 років тому – у лютому 1996-го був надрукований 1-й номер цього видання, гаслом якого було і залишається: «Для дітей і тих, хто любить дітей».

За два десятиліття багато що змінилося: учнівські колективи, вчительський склад, суспільство загалом. Однак школа, як і раніше, наповнена різнобарв’ям конкурсів, змагань, зустрічей. Все це розмаїте шкільне життя знаходить своє відображення на сторінках газети. Так і нинішній, 156-ий номер, нагадає про події січня – лютого: співпрацю з болгарською організацією «Нашите хора», музичні, спортивні, математичні та інші досягнення, інтелектуальні ігри, змістовне дозвілля, волонтерську діяльність, зустрічі з захисниками України, історію рідної газети, нашої школи та всього Гірничого…

Про все це та Медіа-день, присвячений 20-річному ювілеєві «Alma mater», святкування якого відбудеться 20 лютого, читайте і дивіться в найближчому номері.

Звісно, все шкільне життя не вміститься в газету, але найзнаковіші моменти потрапляють в об’єктив юних журналістів. Тож долучайтеся до нашої редакційної сім’ї – і творімо наше майбутнє разом!

Зустрічаймо ювілейну газету! Зустрічаймо ювілейну газету! Зустрічаймо ювілейну газету! Зустрічаймо ювілейну газету!