Сьогодні, 3 травня, вперше в історії нашої школи cпеціально для учнів 11-го класу пролунав прощальний дзвоник.

На святкову лінійку для привітання випускників завітали: батьки, депутат міської ради, координатор розвитку самоврядування мікрорайону Любов Виноградова, головний спеціаліст міського Центру зайнятості та профорієнтації Тетяна Рябець, учителі школи.

Наші випускники підійшли до відповідального рубежу – складання державних іспитів та вибору подальшої долі. У зв’язку з проведенням в Україні Чемпіонату з футболу «Євро-2012», вихід у доросле життя для цьогорічних 11-класників розпочинається дещо раніше. Випуск 2012 року – особливий, оскільки в минулому десятилітті ми разом святкували ювілеї школи, газети «Alma mater», 25-річчя Учнівського парламенту, перемагали у багатьох всеукраїнських проектах.

Від імені однокласників зі словами подяки до своїх вчителів звернулися випускниці Анастасія Галатюк та Марина Касян. Окрасою свята став шкільний вальс, в якому закружляли наші, вже дорослі, діти.

Попереду на дорогих випускників чекають непрості рішення та важливі зміни в житті. Звісно ж, на них завжди чекатиме і рідна 22-га школа, вчителі якої й надалі готові підтримувати своїх вихованців.

Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників
Останній дзвоник для 11-класників Останній дзвоник для 11-класників