Що? Де? Коли?

17 березня у залі конгрегацій шкільного парламенту ми провели інтелектуальну гру «Що? Де? Коли?». Мушу зізнатись, що діти мене дуже приємно здивували. Для гри я підбирала запитання високого рівня, більшість з яких задавалось на іграх обласного рівня і не очікувала, що школярам вдасться знайти відповіді на більшість з них. Та команди, яких доречі, було дві, давали відповіді ще до закінчення наданого їм часу.

Особливо відзначу капітанів: Олександра Латишева і Іллю Івашина – вони не лише самостійно зібрали команди, а й зуміли їх згуртувати. Обидві команди розмірковували логічно і проявили кмітливість.

Перемогу здобула команда Олександра Латишева, яка з 17 запитань дала 14 правильних відповідей.

До гри у командах були запрошені і деякі вчителі, які нажаль, не відгукнулися на запрошення. Тож, збірна команда шкільного парламенту кидає виклик вчителям, щоб зіграти в цю інтелектуальну гру вже наступного разу!

Дякую дітям за цей цікавий і запеклий інтелектуальний бій! З нетерпінням чекаю на наступну гру!

Марина Лазовік, радник учнівського парламенту
фото Володимир Кочетков, 6Б

Що? Де? Коли? Що? Де? Коли? Що? Де? Коли? Що? Де? Коли?