Враження майбутніх управлінців16 травня відбувся майстер-клас з управлінської діяльності директора школи для магістрантів психолого-педагогічного факультету Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка.

 

 «Мені дуже сильно сподобалася школа, в ній кваліфіковані спеціалісти і дуже компетентний директор. Я сподіваюсь, що всі знання і навички, отримані на Ваших лекціях, Борисе Стефановичу, допоможуть мені у подальшій роботі. Я дуже вдячна за час, який Ви приділили нам, ми провели його дуже цікаво і з користю. Це найкраща школа міста Кіровограда».

Каріна Почка

«Велике дякую за теплий прийом у стінах школи №22! Приємно вразила спокійна атмосфера, високий професіоналізм та змістовні й насичені лекції керівника навчального закладу.

Бажаю адміністрації й всьому педагогічному колективу школи натхнення та наснаги!»

Євген Лазовік

«Сьогодні вперше побувала у вашій, не побоюсь цього слова, просто чудовій школі, в якій панує дух творчості, креативності, сучасності. Бажаю вашій школі подальшого процвітання, гарних результатів у всіх починаннях, а вчителям – гідної оплати праці та терпіння».

Юлія Костенко

«Бажаю вашій школі успіхів у всіх справах, так як я побачив, що все, що є в школі, робиться на користь дітям і є позитивним. Всього вам найкращого!»

Ігор Тридух

«Дуже рада була відвідати двадцять другу школу. Вражена теплим прийомом директора школи та педагогічного колективу. Приємно здивували рівень технічного оснащення кабінетів. Гордістю школи є шкільна газета «Alma mater», «Музей історії школи» та музей «Визволення міста Кіровограда від німецько-фашистських загарбників», Учнівський парламент, якому виповнюється 30 років.

Директор школи Набока Борис Стефанович володіє високою професійною майстерністю, педагогічною культурою, постійно перебуває в стані творчого пошуку, володіє інтерактивними формами навчання студентів.

Бажаю творчої наснаги, високих злетів усьому колективу та не зупинятися на досягнутому».

Любов Долженко

«Шановний Борисе Стефановичу! Висловлюю Вам сердечну вдячність за невтомну працю, покликання сіяти мудрість і знання, за любов до дітей і рідного краю.

Хай завжди щедрою на сходи буде освітянська нива, а в усіх починаннях Ваших послідовників будуть супутниками успіх і удача!»

Марина Слободян