Канікули – в галереї «Єлисаветград»!

6 квітня, під час шкільних канікул, педагогічний колектив завітав до культурно-мистецької пальміри міста – провінційної галереї «Єлисаветград»!

У ній ми поринули в історію краю та барвистий світ художньої творчості. Не секрет, що ця галерея – одна з кращих в Україні, оскільки в ній зберігається величезна кількість артефактів, а експозиційний фонд постійно поповнюється новими надбаннями.

«Задум створити культурне осердя краю виник багато років тому, – розповідає власник галереї Микола Цуканов. – Мені захотілося показати нашим дітям велич і красу рідної землі, її талановитих людей». В галереї постійно проводяться різноманітні культурні заходи, проходять конкурси для художників, фотографів. Так нещодавно в галереї «Єлисаветград» був започаткований всеукраїнський конкурс «Щаслива дитина – квітуча Україна», в якому брали участь діти з усієї країни. Картини переможців тепер експонуються в Німеччині, Швейцарії та інших країнах Європи.

Під час зустрічі з творчим учительським колективом Микола Цуканов показав свої власні видання, які ілюструють історію його родини. «Дослідити і розповісти світові про свій родовід може кожен», –  підкреслив він. – Тож вивчаймо світ і себе в ньому!»

Нашій школі було подаровано кілька видань, які збагатять шкільну бібліотеку та стануть корисними для дітей. Також ми отримали 20 кращих дитячих робіт конкурсу «Щаслива дитина – квітуча Україна» – і вже створили в школі виставку. Вона сприятиме розвитку художніх, естетичних смаків дітей. А розкажуть про них більше вже наші шкільні екскурсоводи – учителі та учні старших класів.

Учителі переконалися в тому, що відвідування галереї «Єлисаветград» – чудове і змістовне проведення канікул!

Канікули – в галереї «Єлисаветград»! Канікули – в галереї «Єлисаветград»! Канікули – в галереї «Єлисаветград»! Канікули – в галереї «Єлисаветград»!