«Єврофест-2012» відбувся!18 травня у Дендропарку члени шкільного євроклубу «Пульс» (керівник – Наталя Рябуха) взяли участь у святкуванні Дня Європи в Україні – «Єврофесті-2012».

Євроклубівці з усієї області представляли країни Європи, брали участь у конкурсах «Європейська красуня», «Ігри країн Європи» та соцопитуванні «Україна – європейська держава».

Євроклуб нашої школи на святі представляв одну з найкрасивіших країн Європи – Словенію. Найкращими презентаторами виявились учні 8А класу, які нещодавно приєднались до євроклубу «Пульс»: Дар’я Охотович, Вікторія Федорова, Сергій Фальченко, Анастасія Радько, Дмитро Ковалевський, Маргарита Самойлова, Валентина Скічко, Роман Дяченко.

За активну участь у фестивальному русі школу відзначили почесними нагородами.

«Єврофест-2012» відбувся! «Єврофест-2012» відбувся! «Єврофест-2012» відбувся! «Єврофест-2012» відбувся!