Для одинадцятикласників останній дзвоник вже пролунав, а 25 травня школа вітала випускників дев’ятих класів, які незабаром отримають свій перший документ про освіту.

Під час урочистої лінійки учнів нагороджено грамотами та дипломами за перемоги в конкурсах, спортивні досягнення, інші здобутки.

На святкову лінійку для привітання учнів та вчителів завітали гості: депутат районної ради, голова Ради школи Анатолій Калашник; громадські діячі Геннадій Півнєв та Ніна Міщан; комендант селища Гірничого Володимир Лужняк; заслужений краєзнавець України, випускник школи 1949 року Вадим Смотренко; випускник школи 1951 року Ральф Крендель; директор спортивного клубу «Барс» Світлана Поліщук;директор станції юних техніків Сергій Чуприна;заступник директора Кіровоградського обласного художнього музею Валентина Ноженко; представник Кіровоградського обласного центру «Спорт для всіх» Мирослава Ткаченко.

Всім бажаємо змістовних та корисних канікул, а випускникам – вибрати правильний шлях у житті.

Свято останнього дзвоника Свято останнього дзвоника Свято останнього дзвоника Свято останнього дзвоника