Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Переможці у всіх номінаціях!

20 квітня на церемонії нагородження обласного конкурсу «Шкільна журналістика» члени клубу «Юний журналіст» здобули перемоги у всіх номінаціях: «Наша газета» – І місце (Василь Левицький), «Тележурналіст» – ІІ місце (Павло Панін), «Майбутній журналіст» – ІІІ місце (Володимир Кочетков).

Ми були на майстер-класі з фотографії у Даші Желіби. Вона розповідала про своє захоплення та творчі плани, сказала, що в кожного має бути свій стиль, і нагадала: «Фотографія – чудовий подарунок!». Доцент кафедри видавничої справи та редагування Наталія Фенько привітала нашу газету «Alma mater» із нещодавнім 20-річним ювілеєм. «У газети 22 школи – немає конкурентів!» – засвідчила провідний журналіст краю Світлана Орел.

Нам дуже сподобалися майстер-клас, дружня атмосфера фуршету та церемонія нагородження. Ми познайомилися з багатьма викладачами Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, де проходив фестиваль. Це було справжнє свято.

Член журі конкурсу, ведучий програми «Єлисаветградський книговир» на каналі «Кіровоград» Дмитро Шульга запросив нас до створення нової телепрограми про світ книги. Також ми завітали до філії Національної телекомпанії України – і поспілкувалися та сфотографувалися зі відомим ведучим програми «12 балів» Володимиром Крутивусом. Після цього всі ми стали учасниками запису справжньої програми на обласному радіо «Скіфія-Центр». А потім записали там свою передачу, в якій розповіли про нашу газету, клуб журналістики, 22-гу школу та проблеми, які нас турбують.

День був дуже насиченим, корисним та незабутнім. 

Маргарита Гребенкова, Павло Панін, Володимир Кочетков,
юні журналісти, фото авторів

Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях!
Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях!

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+