Переможці у всіх номінаціях!

20 квітня на церемонії нагородження обласного конкурсу «Шкільна журналістика» члени клубу «Юний журналіст» здобули перемоги у всіх номінаціях: «Наша газета» – І місце (Василь Левицький), «Тележурналіст» – ІІ місце (Павло Панін), «Майбутній журналіст» – ІІІ місце (Володимир Кочетков).

Ми були на майстер-класі з фотографії у Даші Желіби. Вона розповідала про своє захоплення та творчі плани, сказала, що в кожного має бути свій стиль, і нагадала: «Фотографія – чудовий подарунок!». Доцент кафедри видавничої справи та редагування Наталія Фенько привітала нашу газету «Alma mater» із нещодавнім 20-річним ювілеєм. «У газети 22 школи – немає конкурентів!» – засвідчила провідний журналіст краю Світлана Орел.

Нам дуже сподобалися майстер-клас, дружня атмосфера фуршету та церемонія нагородження. Ми познайомилися з багатьма викладачами Кіровоградського державного педагогічного університету імені Володимира Винниченка, де проходив фестиваль. Це було справжнє свято.

Член журі конкурсу, ведучий програми «Єлисаветградський книговир» на каналі «Кіровоград» Дмитро Шульга запросив нас до створення нової телепрограми про світ книги. Також ми завітали до філії Національної телекомпанії України – і поспілкувалися та сфотографувалися зі відомим ведучим програми «12 балів» Володимиром Крутивусом. Після цього всі ми стали учасниками запису справжньої програми на обласному радіо «Скіфія-Центр». А потім записали там свою передачу, в якій розповіли про нашу газету, клуб журналістики, 22-гу школу та проблеми, які нас турбують.

День був дуже насиченим, корисним та незабутнім.

Маргарита Гребенкова, Павло Панін, Володимир Кочетков,
юні журналісти, фото авторів

Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях! Переможці у всіх номінаціях!