Кіровоградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №22Вітаємо Вас на офіційному сайті закладу загальної середньої освіти №22 м. Кропивницького. Ми зацікавлені обмінюватись практичною інформацією, що стосується поліпшення роботи нашої школи. Сайт може бути корисним для всіх, хто цікавиться освітою. Інформація, яка додається користувачами, повинна відповідати моральним та етичним нормам, бути коректною по відношенню до учнів, колег, органів влади.

Живіть у гармонії, випускники!

4 червня в ошатній актовій залі педагогічного університету випускникам школи вручили їхні заслужені атестати про освіту.

До кожної дитини директор нашої школи звернувся по-особливому, підкресливши індивідуальні грані особистості того чи іншого випускника.

У наших учнів за плечима безліч спортивних, музичних, математичних та інших перемог, високі здобутки в навчанні, потужна волонтерська діяльність… Основні миттєвості шкільного життя ввійшли в спеціальний випуск газети «Alma mater», який разом із атестатом отримав на пам’ять кожен із випускників.

«Я бажаю вам дії трьох основних законів: міцного здоров’я, близьких людей поруч і знайти свою улюблену справу в житті! – звернулася до своїх вихованців класний керівник Наталія Мальована. – Ви – наше майбутнє, яке ж воно гарне! Хай вам усім щастить!».

«Живіть у гармонії зі світом, випускники!» – побажав у заключному слові директор Борис Набока та подякував усім батькам, учителям, самим дітям за довгу і наполегливу роботу на благо нашого спільного майбутнього.

У відповідь випускники з гумором презентували Борису Стефановичу «Статут директора школи», привітали з цією святковою подією заступників директора школи та всіх педагогів, а особливо перших учителів: Катерину Аширбекову та Поліну Драч.

На завершення від учнів на адресу вчителів та батьків прозвучало багато поезій, пісень, щемких слів…

Батьки випускників подякували всім учителям школи та подарували танцювально-музичний виступ від імені своїх дітей.

Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники!
Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники!
Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники!

Пошук

Про нас пишуть і показують

Н. Сарафанова. У Кропивницькому визначили переможців проекту «Спортивне місто – здорова нація»// Газета «Кропивницький.UA». №4. – Травень – 2018.

О. Степанова. «Я б в директора пошел, пусть меня научат…»// «Украина-Центр». №21  – 25 травня 2018.

50 років навчати дітей - це круто! // Первая городская.  - 7 грудня. - №49. - С. 4.

50 років навчати дітей - було змістом його життя // Нова газета.  - 7 грудня. - №49. - С. 10.

70 років виповниться Б. Набоці.  - С. 191 / Босько В. М. Історичний календар Кіровоградщини на 2018 рік. Люди. Події. Факти. – Кропивницький: Імекс-ЛТД, 2017. – 260 с.

Кропивничанка Альона Шевченко стала переможницею міжнародних змагань з кульової стрільби «Олімпійські надії»: https://goo.gl/D5X9B4

Прощання з Андрієм Беспаловим – інструктором 17 батальйону, батьком нашого учня: https://goo.gl/WT3oyv, https://goo.gl/677oEj, https://goo.gl/dCb7Ne

День театру в школі: https://goo.gl/Ci9Z8bhttps://goo.gl/pkCLt3https://goo.gl/uD8R9R 

«Олімпійський урок» в школі №22: https://goo.gl/HNSVNy, https://goo.gl/6w9prt

Як у Кропивницькому відзначали День знань: https://goo.gl/o11Nyu

Наша учениця Катерина Іванюта здобула титул «Міні-Міс Кропивницький 2017»: https://goo.gl/sf3Y3v, https://goo.gl/esmbWn

Національна дитяча «гаряча» лінія.
Тел.: 0-800-500-225; 116-111 (понеділок-п’ятниця: з 12:00 до 20:00; субота: з 12:00 до 16:00).

Національна «гаряча» лінія з попередження домашнього насильства, торгівлі людьми та гендерної дискримінації.
Тел.: 0-800-500-335;  116-123 (цілодобово).

Адреса: 25019, м. Кропивницький, с. Гірниче, вул. 6-а лінія, буд. 30 Тел.: (0522) 27-45-30 
Моб.: (066) 162-59-86
E-mail: school22kr@ukr.net. Сторінка Google+