Живіть у гармонії, випускники!

4 червня в ошатній актовій залі педагогічного університету випускникам школи вручили їхні заслужені атестати про освіту.

До кожної дитини директор нашої школи звернувся по-особливому, підкресливши індивідуальні грані особистості того чи іншого випускника.

У наших учнів за плечима безліч спортивних, музичних, математичних та інших перемог, високі здобутки в навчанні, потужна волонтерська діяльність… Основні миттєвості шкільного життя ввійшли в спеціальний випуск газети «Alma mater», який разом із атестатом отримав на пам’ять кожен із випускників.

«Я бажаю вам дії трьох основних законів: міцного здоров’я, близьких людей поруч і знайти свою улюблену справу в житті! – звернулася до своїх вихованців класний керівник Наталія Мальована. – Ви – наше майбутнє, яке ж воно гарне! Хай вам усім щастить!».

«Живіть у гармонії зі світом, випускники!» – побажав у заключному слові директор Борис Набока та подякував усім батькам, учителям, самим дітям за довгу і наполегливу роботу на благо нашого спільного майбутнього.

У відповідь випускники з гумором презентували Борису Стефановичу «Статут директора школи», привітали з цією святковою подією заступників директора школи та всіх педагогів, а особливо перших учителів: Катерину Аширбекову та Поліну Драч.

На завершення від учнів на адресу вчителів та батьків прозвучало багато поезій, пісень, щемких слів…

Батьки випускників подякували всім учителям школи та подарували танцювально-музичний виступ від імені своїх дітей.

Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники! Живіть у гармонії, випускники!