Випускний – свято в кольорових тонах

10 червня дев’ятикласники підвели успішні підсумки шкільного життя та отримали свідоцтва про базову загальну середню освіту.

«Попереду у вас – надзвичайно важливий вибір. Ми чесно надавали всім об’єктивну інформацію про інші освітні заклади – щоб ви мали можливість продовжити навчання там, – підкреслив директор Борис Набока. – Однак кожен із вас, де б він не був, залишається випускником нашої, 22 школи! І пам’ятайте, що наша школа відкрита для всіх!».

Бурхливими оплесками привітали перших учительок нинішніх випускників: Світлану Чиграй, Надію Ширінську, Наталю Шуть.

«Вы перелистываете особую страницу своей жизни, – підкреслила учитель англійської мови, класний керівник 9А Ольга Барсукова. – Я хочу, чтобы эту страницу вы разукрасили только в яркие тона, записав туда лучшие моменты школьной жизни».

Класний керівник 9Б, учитель географії Наталя Алішкевич від імені всього педагогічного колективу подякувала батькам, учителям за те, що ми дійсно любили і турбувалися про наших випускників.

Чуттєво та щемко виступив із привітальним словом батьківський колектив, побажав усім міцного здоров’я, добра та наснаги.

У дарунок випускники приготували святковий концерт: Олександр Коваленко (9Б) станцював вальс, Дмитро Мельніченко розказав вірш Юлії Васильченко про школу, Анастасія Мазурова зіграла на фортепіано, дівчата заспівали пісні «Школа», «Happy end», «Куда уходит детство…».

Випускний – це палітра емоцій, свято в кольорових тонах – тож хай він навічно закарбується в душах наших випускників.

Випускний – свято в кольорових тонах Випускний – свято в кольорових тонах Випускний – свято в кольорових тонах Випускний – свято в кольорових тонах