Наші парламентські перегони

8 вересня відбулася учнівська конференція, на якій делегати ближче познайомилися з основами діяльності шкільного парламенту. Директор школи, який привітав учасників конференції, розповів, що учнівському самоврядуванні в нашій школі уже аж 34 роки! І хоча змінилися цілі покоління, але парламент активно діє і нині. Борис Набока, так, як і Марина Лазовік, Ірина Бігун, Світлана Тунік, Наталія Рябуха, Світлана Алєксандрова, Василь Левицький, Зінаїда Петрівна, Алла Полунчукова, Валерій Прядун, Богдан Зіненко, Ірина Жмура вибороли право бути радниками учнівського парламенту. «Однак головними дійовими особами залишаєтеся ви – учні, – підкреслив директор. – Ви – нова генерації моєї рідної країни! Я пишаюся вашими здобутками».

Ми маємо унікальну газету, потужний шкільний сайт, дружні стосунки з багатьма молодіжними громадськими організаціями, інші платформи для розвитку. Тож використовуймо наші можливості і реалізовуймо великі перспективи.

Згідно з результатами таємного голосування, головою шкільного парламенту обрано Лілію Бикову, першим заступником – Тетяну Гарячу, а другим заступником – Володимира Кочеткова. Вітаємо їх і бажаємо плідної праці на благо школи та міста!

Володимир Кочетков, юний журналіст

Наші парламентські перегони Наші парламентські перегони Наші парламентські перегони Наші парламентські перегони